picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

namioty uprawowe zestaw, sklep ?

namioty uprawowe zestaw, sklep ?

Co polecacie, jeśli chodzi o hodowle rośliny indoor? Nie wiem za wiele o tym, a chce się za to w najbliższym okresie zabrać. Chciałbym sobie ułatwić to obowiązek i korzystać z czegoś, co jest do tego najlepsze.

Modniś

Posty: 1

 
Te szafy uprawowe są na tyle estetyczne, że można je w salonie trzymać. Wyglądają jak szafka tylko, że są trochę większe. Znajomy kiedyś rozsadę sobie robił w takim czymś i był naprawdę bardzo z tego zadowolony.

Jacuś

Posty: 13

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, ale również ile daje kalwinów, bo wtedy wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

Kitas

Posty: 11

 
Sklep z lampami do growbox odnajdziemy na https://flo-grow.eu. Sam robiłem tutaj zakupy. Mają lampy od paru producentów i są naprawdę najlepszej klasy.

gruszk34

Posty: 10

 
Uprawa roślin indoor jest łatwa o ile ma się growbox i pożądane byłoby o to zadbać. Można kompletować sobie samodzielnie poszczególne elementy. Takie szafy czy namioty mają modułową budowę, co znaczy, iż będzie można wszystko sobie wymienić. Jeżeli coś nam nie pasuje to w kilka chwil można to zamienić na inne rozwiązanie techniczne.

innaret

Posty: 4

 
Mam kilka takich zestawów growbox, jakie są niezmiernie praktyczne w użyciu. Nie ma żadnych kłopotów z obsługa. Wszystko jest jasne i oczywiste, wobec tego można spodziewać się niezmiernie porządnych efektów z upraw.

Mariusz

Posty: 3

 
Nic profesjonalnego w domu nie miałem, jeśli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, ale też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone przez profesjonalistów. Czasami warto wydać pieniądze, bo jest to dla nas o wiele bardziej opłacalne.

bartek33

Posty: 13