picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

Witam. Z tego co widzę, dużo ludzi poleca Muneca w Krakowie. Jeżeli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, ale jak na razie szukam depilacji woskiem w idealnym gabinecie.

alliknet5

Posty: 8

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, albowiem jest profesjonalną osobą, jaka zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, gdyż w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

beata77

Posty: 15

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezmiernie dobrą opinię, gdyż pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

magnifann56

Posty: 11

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

100%UP

Posty: 8

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

alklu7

Posty: 8

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, bowiem od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. W szczególności jeżeli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali właściwy zabieg :) Polecam.

pantin

Posty: 17

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D niemniej jednak chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, albowiem te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, niemniej jednak boję się, iż jak zacznę, to będę tak wiecznie musiała.

Hello98

Posty: 8

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Sarenka

Posty: 10

 
Jest dużo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, zatem polecam.

zdsakk87

Posty: 22

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod spostrzeżenie zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, jakie robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę systematycznie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

El2CzupakaBra

Posty: 17