picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Anonse, gdzie można oglądnąć ?

Anonse, gdzie można oglądnąć ?

Witam.

Na licznych kobiet znalazłem anonse kobiet, ale dostęp do ich danych kontaktowych okazywał sie płatny. Czy to normalna praktyka stosowana przez właścicieli portali z anonsami?

D.N.O.

Posty: 24

 
Nie mam wątpliwości, iż portale, które skupiają sex filmiki mogą pochwalić się ogromną oglądalnością. Filmikami z tej kategorii interesują się zarówno osoby młode, jak i starsze, które lubią obejrzeć sobie ciekawe filmy erotyczne.

Sam czasem przeglądam portale z takimi filmikami.

Puch23

Posty: 15

 
W ostatnich tygodniach zwłaszcza uwielbiłem sobie anonse kobiet.

Potrafią być one niesamowicie ciekawe. Nawet obecnie byłem na spotkaniu z kobietą, która umieściła swój anons. Warto zwrócić uwagę, aby anonse wyglądały realnie, a my spotkamy wtedy kobietę ze zdjęcia. Niektóre szukają kogoś na stałe, lecz inne chcą po prostu dorobić.

1977catophoby

Posty: 24

 
Nie wyobrażam sobie dnia, abym nie zajrzał na żadną stronę, która skupia filmiki erotyczne. Staram się oglądać tylko najciekawsze materiały, bowiem niektóre nie są warte nawet mojego czasu. Przyznam szczerze, że oglądam erotykę regularnie i nie widzę w tym nic złego, bo to całkiem naturalne nawet, gdy mamy stałego partnera lub partnerkę.

Marti

Posty: 22

 
Pomyślałem, iż wtrącę się do Waszej dyskusji i polecę ciekawy serwis, który skupia interesujące sex filmiki. Polecam Wam zajrzeć tutaj: http://eroonline.pl. Odszukałem stronę kilka tygodni temu, niemniej jednak od tego momentu nie zdążyłem przejrzeć nawet części jej zasobów. Sprawdźcie, a na pewno nie pożałujecie, bowiem wybór filmików jest gigantyczny :)

Lupusx

Posty: 14

 
Wychodzę z założenia, że każdy ma inne preferencje, jeśli chodzi o sex filmiki, więc nie wszystkim może spodobać się serwis, który skupia materiały wideo z jednej kategorii.

Sam odwiedzam tylko niektóre serwisy, a wiem o istnieniu wręcz setek.

MrGargamel

Posty: 21

 
W ostatnich tygodniach szczególnie uwielbiłem sobie anonse kobiet.

Potrafią być one niesamowicie ciekawe. Nawet dziś byłem na spotkaniu z kobietą, która umieściła swój anons. Warto zwrócić uwagę, aby anonse wyglądały realnie, a my spotkamy wówczas kobietę ze zdjęcia. Niektóre szukają kogoś na stałe, natomiast inne chcą po prostu dorobić.

showmemore43

Posty: 20