picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

czyszczenie dywanów Człuchów, jaka firma ?

czyszczenie dywanów Człuchów, jaka firma ?

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Babeczka

Posty: 4

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj sposoby, jakie stosują. Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, ale to wtedy nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

Ryszardzik3

Posty: 6

 
Nigdy nie prałam dywanów tak fachowo. Nie oddawałam do pralni, ale żeby pozbyć się sierści, to chyba będę musiała sięgnąć z jakiegoś sprawdzonego czyszczenia dywanów w Świeciu. Może polecacie jakąś pralnię.

antek33

Posty: 16

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Fajae

Posty: 23

 
Jeżeli chodzi o pranie dywanów w Świeciu, to korzystałam z pralni, jaka naprawdę jest efektywna. Zabezpieczyli później dywan specjalną warstwą i teraz nie chłonie tak niezmiernie zanieczyszczeń.

mniszek56

Posty: 6

 
U nas dywany są zawsze czyste i rzeczywiście bez porównania z tymi, które ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z doświadczonego czyszczenia dywanów. Jest dużo tanich pralni w Grudziądzu.

bartek33

Posty: 12

 
Pralnie najlepiej porównać sobie przez Internet. Można sprawdzić wtedy metody, jakich używają i środki do czyszczenia. Ja korzystam z mega skutecznego czyszczenia dywanów w Grudziądzu, które polega aż na ośmiu etapach. Efekt końcowy jest super.

jumbertus

Posty: 15

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, że skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bo teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

pawel253

Posty: 13

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, niemniej jednak nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

labuh

Posty: 5

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Strzała

Posty: 17