picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Czy ciężko jest pływać na kajakach ?

Czy ciężko jest pływać na kajakach ?

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czego mogę spodziewać się po spływie kajakowym na Tanwie? Słyszałem, że rzeka ta obfituje w niezwykle ładne widoki i stąd moje pytanie czy faktycznie tak jest i czy ktoś jest w stanie to potwierdzić?

Wariat

Posty: 9

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

nowaera

Posty: 17

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

DiD3K

Posty: 18

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

Szaddam

Posty: 17

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, iż o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Galagda

Posty: 21

 
Nawet jeśli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele ciekawych ludzi. Bez problemu więc odszukasz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, iż będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

Dresik

Posty: 28

 
Sam już często pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są rzeczywiście piękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

olikt56

Posty: 13

 
Spływ kajakowy po Tanwie dla całej rodziny polecam Ci zorganizować poprzez firmę: http://www.splywytanew.pl. Sam z jej usług już wiele razy korzystałem i zdecydowanie polecam Ci jej usługi bowiem są naprawdę solidne.

cezar

Posty: 21

 
Wcale nie musisz posiadać olbrzymich pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie gdyż tak rzeczywiście jest to rzeczywiście doskonała impreza, którą będziesz wspominał poprzez długi czas.

misuuuop

Posty: 15