picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

naprawa pieców viessmann Warszawa, która firma ?

naprawa pieców viessmann Warszawa, która firma ?

Jestem przed dylematem czy kupić klasyczny piec na ekogroszek czy postawić na oryginalny piec gazowy?

Alibas67

Posty: 5

 
Nie mam przekonania do gazu. W starym domu miałem gaz z sieci, natomiast z piecem ciągle były kłopoty. To było trzydzieści lat temu i technologia była inna. Dziś to wszystko wygląda całkowicie inaczej.

Trener

Posty: 8

 
Mnie się piec podoba, bowiem zakuje mało miejsca. Mamy mały dom i nie musiałem tworzyć planowo kotłowni. Piec wisi w łazience i nie zwraca na siebie uwagi. Dla mnie to super pomysł, zatem wybierajcie ekologicznie ogrzewanie dla domu. Nie tylko koszty się liczą, tutaj ważnej jest nasze środowisko naturalne. Dbajcie o nie.

labuh

Posty: 14

 
Zanim zaczniecie wyliczać i przeliczać odwiedźcie serwis viessmann w Warszawie, a oni wszystko Wam powiedzą. To sprawdzone źródło informacji. Kontakt do nich macie na ich stronie internetowej https://grzeko.pl.

Babeczka

Posty: 5

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie spore. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje dużo miejsca.

KamiKAzeDBC

Posty: 18

 
Koszty utrzymania takiego ogrzewania są zależne od mnóstwo czynników. Znajomy ma nowy dom to płaci mniej niż ja za ekogroszek, lecz w moim starym domu koszty byłoby wysokie. Zanim zlecicie montaż pieców vaillant z Warszawy wszystko sobie analizujcie i przeliczajcie.

krugerPL

Posty: 3

 
Koszty instalacji są dość wysokie, wobec tego my jak budowaliśmy dom daliśmy sobie z tym spokój. Może jeszcze kiedyś wrócimy do tego tematu, ale na pewno nie teraz.

Warren1987

Posty: 5

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najbardziej, ale w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

Bobek1200

Posty: 4

 
Nie mam przekonania do gazu. W starym domu miałem gaz z sieci, ale z piecem ciągle były problemy. To było trzydzieści lat temu i technologia była inna. Dzisiaj to wszystko wygląda całkowicie inaczej.

DiD3K

Posty: 18

 
Weźmy pod uwagę to, że większość osób, które piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się małe zużycie, ale rachunki, jakie otrzymują są o wiele większe. Taka prawda.

Dziadek

Posty: 3