picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

architektura

architektura

Do remontu kamienica z XIX wieku na Śląsku, jeśli jesteście w stanie podpowiedzieć kontakt do firmy remontowej, która się w pracy na takich obiektach specjalizuje to dajcie znać. Zależy mi na firmie z doświadczeniem, która będzie wiedziała również jak działać pod konserwatora, tak żeby projekt został zaakceptowany przez konserwatora zabytków.

Yuri20

Posty: 1

 
Remont jeśli chodzi o budynki zabytkowe będzie o tyle trudny, że trzeba przejść ochronę zabytków a konserwatorzy często mają bardzo trudne do wypełniania oczekiwania co ostatecznie sprawia, że trudno uzyskać akceptację dla projektu jaki ma być realizowany.

matek562

Posty: 14

 
Remont budynków, które mają charakter zabytkowy to niestety równocześnie także staracie z konserwatorem zabytków. Jak szukasz kogoś kto kompleksowo zajmie się tematem to mogę polecić Arkada Będzin (http://arkada-architektura.pl). Firma nie tylko realizuje prace remontowe, ale mają również bardzo dobrze przygotowaną bazę projektową i sami przygotowują projekt tego co potem będą realizowali.

Lupusx

Posty: 9

 
Ja mam bardzo dobre doświadczenia ze współpracy z firmą Arkada (http://arkada-architektura.pl). Świetni projektanci, którzy doskonale rozumieją realia jeśli chodzi o budynki zabytkowe. Dzięki temu dobrze zrobiony projekt, konserwator nie miał uwag, a potem również przez nich kompleksowa kontrola realizacji tego projektu. Świetna oferta.

jesika

Posty: 7

 
Niestety bez firmy, która specjalizuje się w remontach zabytkowych budynków będzie ciężko je wykonać. Jestem po takich konsultacjach i dopiero firma Arkada (http://arkada-architektura.pl) dała radę przygotować taki projekt, który został zaakceptowany przez konserwatora i realizacja potem również przebiegła bez większych problemów. Ale trzeba mocno pilnować się szczegółów.

angelika98

Posty: 10

 
Osobiście zgadzam się z tym, że do remontu kościoła faktycznie trzeba mieć kogoś kto zna realia prac na takich właśnie budynkach. To podstawowa kwestia, bo odpowiednie podejście do wykonania takich prac będzie miało potem znaczenie przy tym czy faktycznie uda się je wykonać tak, że efekt będzie zadowalający. Jak ktoś nigdy tego nie robił to trudno będzie oczekiwać, że zrobi to w odpowiedni sposób.

Illilakip

Posty: 8