picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

my cafe kody, proszę o pomoc

my cafe kody, proszę o pomoc

Czy gra moja kawiarnia jest dostępna w formie mobilnej? Gra ktoś w to? Trudno się gra? Są może jakieś poradniki jak prowadzić kawiarnie? Chodzi mi o jakieś przepisy, albo o to, w jaki sposób można wyposażyć wnętrze lokalu?

himmmu78

Posty: 1

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

bartek33

Posty: 12

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, lecz nie za niesłychanie mi szło. Może, wobec tego że nie mam zbyt sporo czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Kruk

Posty: 12

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej często korzystam. Jest to super miejsce, albowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

stopiw7

Posty: 19

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, jaka grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odszukać mnóstwo poradników i trików, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

bmw316

Posty: 22

 
Gier jest niezwykle mnóstwo, natomiast akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to mnóstwo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się nie ulega wątpliwości skupić, trzeba korzystać z poradników, natomiast z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo łatwiejsze. Można uzyskiwać o mnóstwo doskonalsze efekty własnej pracy.

Ptaszek

Posty: 9

 
Gra wygląda faktycznie ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

Klaudi

Posty: 6

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i mnóstwo innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego pożądane byłoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w prosty sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wówczas w grze o mnóstwo lepsi niż teraz.

hoho56

Posty: 4