picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kojec dla psa Węgry, gdzie szukać ?

kojec dla psa Węgry, gdzie szukać ?

Jeśli znacie firmę, jaka ma na sprzedaż przenośne garaże to dajcie znać. Niestety, lecz mieszkam daleko od Polski, bowiem aż na Węgrzech. Byłoby dobrze gdyby firma sama organizowała mi transport i montaż takiego garażu.

BBGGRR2

Posty: 1

 
Wydawać by się mogło, że odległość jest zbyt duża, ale jak się tak popatrz na Małopolskę to stąd na Węgry nie jest wcale daleko. Nie ma, zatem się, co dziwić, że polskim firmom opłaca się tam jechać i zawozić garaże.

Trener

Posty: 2

 
Trudno określić cenę garażu blaszanego, bowiem jest zależna od jego wielkości. To gdzie na Węgrzech mieszkamy też ma znaczenie, bowiem wtedy doliczany jest do tego transport.

Boss

Posty: 6

 
Myślałem, że nie ma kłopotów z przenośnymi garażami na Węgrzech, natomiast widzę, że nie jest z tym za dobrze. Szczerze to nie znam żadnej firmy, która ten rynek obsługuje.

Gumis

Posty: 3

 
Duży wybór kojców dla psów, które dostarczają na Węgry ma firma https://awak-mobilgarazs.hu/kutya-kennel/ i ich polecam. Można dowolnie wybierać wielkość kojca tak, aby pies się tam zmieścił. Wykorzystują do produkcji materiały odporne na czynniki atmosferyczne.

Grażyna12

Posty: 3

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

mustafus

Posty: 2

 
Zamówiłem blaszany garaż w Polsce. Firma przyjechała i mi w niecałą godzinę wszystko zamontowali. Byłem w szoku, że można w tak bardzo krótkim czasie postawić garaż. Sam był go stawiał dwa dni i pewnie jeszcze bym coś źle zrobił. Usługa była dodatkowo płatna, ale naprawdę warto było te pieniądze wydać.

Rico

Posty: 4

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeżeli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

Oklimas

Posty: 3

 
Wybór przenośnych garaży jest ogromny, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Nie ma problemów z tym, aby zamówić w Polsce garaż, który firma przywiezie do nas na Węgry. Wiele rzeczy w ten sposób zamawiam. Ceny są atrakcyjniejsze w Polsce, dlatego według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, które wszystkim polecam.

warter88

Posty: 8