picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena aktuarialna, kogo polecicie ?

wycena aktuarialna, kogo polecicie ?

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym zrobić taką wycenę, lecz nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

Illilakip

Posty: 1

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w mnóstwo sprawach. Najczęściej do takiego biura zgłaszają się osoby, które chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

Dresik

Posty: 3

 
Wycena przedsiębiorstwa winna być wykonywana przez profesjonalnych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego należałoby odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

włodek

Posty: 7

 
Należałoby skontaktować się z profesjonalną firmą, która wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, że wiele jest takich firm, więc spokojnie odszukasz.

file444

Posty: 3

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonują specjalne biura aktuarialne. Możesz się do nich zgłosić, aby dowiedzieć się więcej informacji. Chyba, że ktoś tu polecić Ci ciekawą firmę.

Gumis

Posty: 7

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, wobec tego jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to warto się do nich zgłosić. Warto się zgłosić poprzez internet.

Pendrzeec

Posty: 11

 
Wycena aktuarialna najczęściej wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, lecz musisz wybierać profesjonalne firmy.

TomekK

Posty: 12

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, zatem polecam Ci tę stronę inetentową attuario.pl. Tam odnajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy pragniesz z nimi współpracować. Mi niezmiernie pomogli.

Uleczek4

Posty: 8

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, zatem oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

merlo45

Posty: 7

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Pożądane byłoby się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

audi80

Posty: 10