picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

podsłuch na telefon, sprawdzony

podsłuch na telefon, sprawdzony

Dzień dobry. Piszę, bo muszę skorzystać z podsłuchu w telefonie. Czy to droga usługa? Wiem, że sporo jest firm posiadających tego rodzaju oprogramowania. Które będzie najlepsze? Cena nie gra roli. Z góry dziękuję.

Marko

Posty: 7

 
To super. Właśnie czegoś takiego szukałem. Nawet nie miałem pojęcia, że coś takiego można kupić. Mam nadzieję, że nie będę miał problemów z zainstalowaniem podsłuchu w telefonie i z jego późniejszym użytkowaniem. Jak coś, to odezwę się do znawców ;) na forum. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Nowa

Posty: 8

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, lecz może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, lecz o samo użytkowanie. Jeżeli korzystacie z podsłuchu na telefon, to bardzo proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

Lalka

Posty: 20

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, ale może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, ale o samo użytkowanie. Jeśli korzystacie z podsłuchu na telefon, to bardzo proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

Dagmara87

Posty: 15

 
Masz dostęp do podsłuchu w telefonie na swoim aparacie. Możesz wybrać możliwość na maila lub na serwer. Trzeba się zastanowić, jak będzie najwygodniej. Tak naprawdę to oprogramowanie ma szereg funkcji. Nie z każdej trzeba korzystać. Wykup sobie pakiet, z jakiego rzeczywiście będziesz korzystać.

Seba123

Posty: 15

 
https://spyphonesoft.pl/ to link do firmy, która ma wyśmienite oprogramowanie Spyphone. To znakomicie działający podsłuch. Poza najważniejszą funkcją, ma dużo innych, jakie się przydają na przykład robienie zdjęć otoczenia.

Szaddam

Posty: 17

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, że to tak znakomite opracowane oprogramowanie, jakie da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

serbuś

Posty: 9

 
Ja korzystam z dużo funkcji, zatem zdecydowałem się na optymalnie funkcjonalną opcję. Jak nie potrzebujesz dodatkowych funkcji, możesz wykupić tańszy pakiet. Tak w ogóle, to jestem niezwykle usatysfakcjonowany z użytkowania podsłuchu w telefonie. W końcu mam pewność, co robią moi pracownicy. Wiedzą o tym, więc się pilnują. Polecam.

ymuert00

Posty: 17

 
Właśnie dokładnie jest tego za dużo i trudno się zdecydować na coś konkretnego. Nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę, wybierając podsłuch do telefonu, a chciałbym wykupić takie oprogramowanie.

adamczykkk00

Posty: 12